fbpx
Sepet: 0 items 0,00 ₺ 0
Aşama I

Ön Kayıt

Yapmanız gereken ilk şey katılmak istediğiniz etkinliğe ön kayıt yapmak. Öncellikle etkinliğin biletini sepete ekleyin. Satın alma kısmında formu doldurun. Sonra ödeme seçeneklerinden birini seçin.

İlk ödeme seçeneği havaledir. Havale yaparken sipariş numaranızla birlikte isminizi ve soy isminizi notlara eklemeyi unutmayın. Sonrasında size bilet numaranız mail olarak yollanacaktır.

İkinci seçenek ise atölyeden almaktır. Yine ön kaydınızı oluşturduktan sonra sipariş numaranızla beraber oyundan önceki son iş gününe kadar atölyemize gelip biletinizi alabilirsiniz.

Bu işlemler sırasında facebook üzerinden açılmış olan etkinliğe gidiyor yapar ve facebook grubumuza katılırsanız oradan da etkinlikle alakalı güncellemelere ulaşabilirsiniz.

Facebook

RP İpucu

İlk kez savaş gördüğünüzde bunun şokunu karakter olarak yaşayın. Uzaklara dalın arada titreyin. Bundan titrek bir sesle bahsedin. Yapabiliyorsanız arada sırada ağlayın. Bunlar ilk kez birini öldürdüğünüzde de geçerli.

Aşama III

Kuralları Okumak

Bu aşamada kuralları okumalısınız. Eğer oyun alanına bu kuralları bilmeden gelirseniz hem siz zevk almazsınız hem de diğer oyuncuların oyununu baltalarsınız. Sitemizde kurallar kısmından kuralları okuyabilirsiniz. Ayrıca youtube üzerinden eğitim videolarını izleyebilirsiniz. Tavsiyemiz her ikisini de yapmanız.

YOUTUBE

RP İpucu

Elinizdeki ekipmanın ağırlığını hissedin.

Aşama V

Buluşma Noktasına Gelmek

Bu aşamada yapmanız gereken tek şey oyun sabahı etkinlik sayfasında belirtilen yere gelmek. Buradan otobüsle oyun alanına hep beraber hareket edeceğiz. Genellikle buluşma saati sabah 8 buçuktur. Lütfen geç kalmayın 🙂

RP İpucu

Zehirlendiğinizde zehrin etkilerini gösterin. Krizler geçirin. Ağzınızdan köpükler saçın. Kendinizi yere atın. Yerde titreyin. Müdahale edilmezse ölün.

Aşama II

Karakter Oluşturma

Ön kaydı oluşturduktan sonra oyunda oynayacağınız karakteri oluşturmalısınız. Bunu nasıl yapacağınız aşamalı olarak ve örneklerle sitemizde mevcut olarak bulunmakta.

Karakter Hazırlama

RP İpucu

Karakterinize koyduğunuz kişisel özelliklerin çok dışına çıkmamaya çalışın. Kişisel özellik koymadıysanız karakter yaratma sayfasından bu özelliklere dair örneklere ulaşabilirsiniz.

Aşama IV

Kostüm ve Ekipman (İsteğe Bağlı)

Karakterinizle daha iyi bağ kurmak için kendiniz için kostüm hazırlayabilirisiniz. Ama bu yapmanız gereken bir şey değil. Ekip olarak biz zaten karakterlere kostüm hazırlıyoruz. Kendi kostümünüzü hazırlarsanız bize bildirmeyi es geçmeyin ki ona göre hazırlıklarımızı yapalım.

Minimum 4 characters