fbpx
Sepet: 0 items 0,00 ₺ 0

İksir Türleri

RP İpucu

Hastalandığınızda size hastalığın özellikleri söylenecektir. O özellikleri yaşıyormuş gibi davranın ve şifa arayın. Hastalanıp olduğunuz yere oturduğunuzda hem siz sıkılırsınız hem de kimse hasta olduğunuzu anlayıp şifa vermeye çalışmaz.

Şifa İksiri

Şifa iksirleri, içen oyuncunun canı kaç olursa olsun tamamlar. Açık yaraları hatta Ölümcül Yaraları bile iyileştirir. Çoğu hastalığı tedavi eder. Zehirlere karşı da panzehir görevi görür. İçildiği anda etki eder. İnsana dinçlik verir. Kırmızı renklidir. Etki etmesi için bütün şişenin içilmesi gerekmektedir.

Kara Zehir

İçen oyuncuya 5 saniye içerisinde etki eder. İnsanın sinir sitemini direkt kitleyen bu zehir, içeni olduğu yere düşürür, ağzından köpükler saçarak öldürtür. Zehirlenen kişi yerde titreyip, köpük saçmak dışında bir şey yapamaz.

Zehir kılıca sürüldüğünde sadece ilk hasar vurulan kişiye etki eder. Hasar başarılı vurulduktan sonra “Zehir/Poison” komutu verilerek karşı tarafın zehirlendiği belirtilir.

Bir içeceğe katıldığında ise içeceği içen kişi bir yudum alıp yuttuğunda zehirlenmiş olur. Emin olun içeceğinize zehir karıştırıldığında tadından fark edersiniz.

Aşk İksiri

Bu iksir ise içirdiğiniz kişiyi size aşık eder. Aşık olan oyuncu sizi elde etmek için sizin istediğiniz her şeyi yapar. Sadece ondan kendini öldürmesini isteyemezsiniz. Aşk iksirleri mavi renkte olup genellikle kalp şeklinde şişelerde bulunurlar.

Minimum 4 characters