fbpx
Sepet: 0 items 0,00 ₺ 0

Ekipmanlar

RP İpucu

Bunun bir oyun olduğunu ve günün sonunda bir kazanan ya da kaybeden olmadığını unutmayın. Karakterinizle empati kurup, bu dünyayı hissettiğinizde kazanmış olacaksınız.

Tek Eller

Bu kategorideki ekipmanlar tek elle kullanılırlar. Temel olarak 1 hasar vururlar. Extra yeteneklerle bu hasar arttırılabilir. Boyları 70 cm-100 cm arasında değişir

Fırlatma Bıçakları

Bu ekipmanlar genel olarak fırlatmak için kullanılsalar da yakın mücadelelerde hançer gibi de kullanılırlar. Temelde 1 hasar vururlar. Fırlatma hasarları farklı, yakın dövüş hasarları farklı extra yeteneklerle arttırılır.

Kalkanlar

Kalkanlar sizi hasarlardan koruyan zırhtan sonra en önemli ekipmandır. Balta, çekiç, ok gibi ekipmanlar haricinde kesici olan kılıç, hançer vb. ekipmanlardan hasar almazlar. Bir kalkanın temelde 10 canı vardır. Bu can yeteneklerle arttırılamaz. 3 balta darbesi, 2 çekiç darbesi kalkanları parçalar. Parçalanan kalkanı elinizden atmanız gerekmektedir. Atamıyorsanız eğer savunma yaparken kullanmamanız gerekmektedir.

1.5 Eller

Bu ekipmanlar hem tek elle hem çift elle kullanılabilirler. Tek elle kullanıldıklarında 1, çift elle kullanıldıklarında 2 hasar vururlar. Extra yeteneklerle hasar arttırılabilir. Boyları 100 cm- 115 cm arasında değişmektedir.

Çift Eller

Bu ekipmanlar çift elle kullanılırlar. Temelde 2 hasat vururlar. Exta yeteneklerle hasarları arttırılabilir. Boyları 115 cm'den uzundur.

Hançerler

Bu ekipmanlar tek elle kullanılır. Temelde 1 hasar vururlar. Extra yeteneklerle bu hasar arttırılabilir.

Yaylar

Okla vurulmuş bir hedef 3 hasar alır. Eğer üzerinde ağır zırh yoksa direkt ölümcül hasar almış kabul edilir.

Minimum 4 characters